Uchwyty do szafek kuchennych

Jakie uchwyty do szafek kuchennych wybrać?

Dobrze dobrane elementy w postaci uchwytów do szafek kuchennych, to takie które będą spójne z konkretnym stylem mebli. Zdecydowanie powinny współgrać swoim kształtem i rozmiarem z wielkością frontu. 

czytaj całość »
Gałki do mebli

Dlaczego warto zwracać uwagę na gałki do mebli?

Podstawowym zadaniem gałek do mebli, jest umożliwienie komfortowego otwierania szafek i szuflad. Pełnią również funkcję dekoracyjną. Ten mały szczegół, może w ogromny sposób zmienić wygląd konkretnego mebla. Najbardziej praktyczne gałki powinny zostać zastosowane w kuchni, z wiadomych względów. Tam przecież bardzo często korzystamy z szafek i szuflad, sięgając każdego dnia po sztućce, szklanki, talerze czy przyprawy. 

czytaj całość »
Modne akcesoria meblowe

Modne akcesoria meblowe, czyli co jest teraz na topie?

Od pewnego czasu, bardzo modne, szczególnie w kuchni są odcienie szarości. Wielu producentów akcesoriów meblowych dba o to, aby większość, nawet najmniejszych szczegółów, można było bez problemu dopasować, właśnie do tego modnego koloru. Szare blaty, elementy wykończeniowe i akcesoria nadają pomieszczeniu nowoczesny i elegancki charakter. 

czytaj całość »
Zawiasy blum z cichym domykiem

Zawiasy blum z cichym domykiem, czyli o tym czy szafki muszą trzaskać?

Trzaskanie szafkami w kuchni od zawsze było pewnym problemem w każdym domu czy mieszkaniu, jeśli ktoś się zapomniał to słychać były tylko trzask. Obecnie takiego problemu można się pozbyć, jeśli tylko zamontuje się nowoczesne zawiasy meblowe z cichym domykaniem. Nowoczesne i bardzo popularne systemy zawiasów meblowych blum z cichym domykiem, dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach i w wielu kombinacjach, jeśli chodzi o montaż. 

czytaj całość »
Sklep meblowy

Najpierw jest planowanie zakupu nowych mebli, potem wybór odpowiedniej ich stylistyki, a na końcu decyzja o sklepie meblowym. Na tym ostatnim punkcie, dziś zatrzymamy się na nieco dłużej. Jesteś zwolennikiem stacjonarnych czy internetowych zakupów? 

czytaj całość »
Zawiasy do szafek

Drzwiczki zaczynają opadać? Denerwujesz się tym przy każdym otwieraniu? A może pomiędzy drzwiczkami, na środku szafki pojawiła się niepokojąca szpara? Prawdopodobnie zawiasy do szafek zostały źle wyregulowane. Być może regulacja odbywała się, gdy szafki były puste, przez co kiedy zostały załadowane, zmienił się delikatnie kąt korpusu i doszło do opadania drzwiczek. Kolejnymi przyczynami takiego stanu, może być nierówna powierzchnia, na której stoi szafka lub po prostu rozregulowanie wynikające z długiej eksploatacji. Co by nie było przyczyną, problem jest i trzeba go rozwiązać. Już teraz, sprawdź, jak poprawnie wyregulować zawiasy do szafek!

czytaj całość »
Dlaczego akcesoria meblowe są tak ważne?

Dzięki odpowiednim akcesoriom meblowym kilka elementów drewna, metalu bądź tworzywa można zamienić w pełni funkcjonalny, estetyczny i praktyczny mebel. Te często drobne elementy zapewniają wygodę użytkowania i ogromną swobodę aranżacji wnętrz.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl