Producenci

Narożniki mebli kuchennych to miejsca o dużej przestrzeni, ale z trudnym dostępem. Rozwiązania przeznaczone do tych miejsc: kosze magic bądź nerki, pozwalają w pełni wykorzystać możliwości narożników.

Oferujemy kosze i nerki przeznaczone do narożników różnej wielkości, otwierane bądź wysuwane na prawo i lewo. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane pod kątem łatwości montażu i użytkowania, niezawodności, a także funkcjonalności. Półki nerki posiadają kształt zbliżony do półkola – jedna półka zajmuje cały poziom w szafce. Magic to system, w którym na jednym poziomie są dwie półki, wysuwane kolejno. Oba rozwiązania pozwalają na praktycznie całkowite wysunięcie zawartości szafki na zewnątrz, co pozwala na wygodne korzystanie z niej.

Dzięki wykorzystaniu praktycznych półek do szafek narożnych można zyskać przestrzeń do przechowywania między innymi garnków i patelni, małego AGD: blenderów, mikserów czy tosterów. Może to być miejsce na przyprawy lub przetwory. Możliwości jest wiele, wystarczy zamontować półki nerki bądź kosze magic.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl